izmir web tasarım
0850 885 13 05 - 0850 885 15 97
izmir web tasarım

Marka Yönetimi ve Pazarlama

Marka Oluşumu ve Yönetimi

Marka yaratım sürecinde pazar araştırması gerçekleştirir, sizlere detaylı bir ARGE sunarız. Bu ARGE sayesinde markanızı, rakiplerinizden nasıl ayrı tutacağınızı ve müşterilerinize ne şekilde hitap etmeniz gerektiğini tespit etmiş oluruz ve tüm süreci, elde ettiğmiz veriler ışığında yürütürüz.
 
Markanızın dijital reklam çalışmalarını hazırlamadan önce eksiklerinizi araştırır; gerekirse yeniden tasarlarız. Marka oluşum süresince kurumsal kimlik tasarımından logo tasarımına, web tasarımdan, kartvizitinize, sosyal medya yönetiminden, fotoğraf çekimine kadar birçok vurucu konseptleri sizin için tasarlar ve uygularız.
 
Marka Yönetimi hizmetimizde, pazardaki araştırmanıza destek vermek amaçlı sizleri tüm bu külfiyetten kurtarıp arkanıza yaslanmanızı sağlar ve markanızı tüm Reklam Yönetimi süreçleriyle birlikte ele alırız.
 

 

Marka Reklam DNA’sı

Marka Reklam DNA‘sı çıkartmak için, logo tasarımı kurumsal kimlik renkleri ve geçmiş şirket yönetiminize kadar hedef kitlenizi araştırıyor ve pazardaki tüm rakiplerinizi alt edecek bir strateji belirliyoruz.
 
Bu sayede hedef kitlenize, yani müşterilerinize nasıl yaklaşacağınızı belirliyor; hitap şeklinize kadar sizlere bir marka DNA’sı çıkartıyoruz.
 
Marka DNA‘sı hazırlandıktan sonra hedef kitlenize nasıl yaklaşacağınız açıkça ortaya çıkmış olacaktır. Bu noktada sizin adınıza Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Yönetimi gibi süreçleri sadece size özel uygulamalar ile yönetiyoruz. Bu sizin için hem daha sağlıklı hem de daha güçlü bir adım olacaktır.
 
Google Reklamları (Google AdWords), Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları gibi bir çok reklam hizmetlerini diğer İzmir Reklam Ajansları arasında birkaç tık daha ötede sunuyoruz :)
 

 
Hemen Teklif Verelim!
adınız
soyadınız

telefon numaranız
e-posta adresiniz
fikriniz'den bahsedin!
sizlere, Hem fikriniz için detaylı
bilgi, hemde teklifinizi sunalım.
sizde keyfini sürün :)
İzmir Web Tasarım

Web siteniz, özenle yürütülen web tasarım süreçlerinin sonunda sahip olacağınız, internetteki kimliğinizdir. İzmir web tasarım alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve farklı birçok müşteriyle çalışmış olmanın kazandırdıklarıyla bugün; sizi ve ihtiyaçlarınızı çok net görebiliyoruz. Size en uygun tasarım uygulamalarını, Fikirciler'in özenli çalışma süreçleri sonunda hayata geçiriyoruz.

İrtibat Ofisi İzmir Ofis İsmet Kaptan Mahallesi 1362 Sokak No:45
Kat:3 Daire:302 Konak / İzmir
0.850 885 13 05 izmir@fikirisler.com İstanbul Ofis OSB Mahallesi Teknopark No:1/1B16
Başakşehir / İstanbul
0.850 885 15 97 istanbul@fikirisler.com Azerbaycan Ofis Zergerpalan 137, Ev 16, Yasamal Ray.
Baku / Azerbaijan
0.850 885 13 05 baku@fikirisler.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar
Mesai Saatlerimiz Haftaiçi Mesaisi 09:00 - 18:00

İZMİR WEB TASARIM

Küçük, orta ya da büyük ölçekli her işletme için yürüttüğümüz web tasarım projeleri, firmanızın tanıtımı için büyük fayda sağlarken; sizi olabilecek en iyi şekilde yansıtmaktadır.


WEB TASARIM

Fikir İşler izmir web tasarım firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır.

web tasarım izmir web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir dijital reklam ajansı