izmir web tasarım
0850 885 13 05 - 0850 885 15 97
izmir web tasarım

Google Reklamları / Facebook Reklamları

Google Reklam / Google Adwords

Google reklamlarını sizin için yönetiyoruz. Google AdWords sertifikasına sahip reklam yöneticilerimiz, hedef kitlenize küçük bir ARGE yaptıktan sonra rakiplerinizi inceliyor ve onların önüne geçmek için kolları sıvıyoruz.
 
Google Adwords ile hedef kitlenizdeki insanların ne gibi aramalar yaparak pazarınıza giriş yaptığını keşfediyor, bütçenize uygun reklam planları hazırlıyoruz.
 
Google için anahtar kelimelerinizi tüm detayları ile çalışıyor ve sizlere günlük, haftalık ya da aylık raporlar sunuyoruz.
 

 

Google SEO

Google SEO ile sizleri ilk sayfaya taşıyabilir; bununla da kalmayıp orada uzun yıllar zaman geçirmenizi sağlayabiliriz :)
 
Google SEO bir arama motoru optimizasyonudur. İşleyişi kısaca anlatmak gerekirse;
Google web sayfanızı belli periyodlar ile tarayacaktır. Bu taramalarda sayfanızın web tasarımından renk paletine kadar, arka plandaki yazılım sisteminden kodların yapısına kadar tüm planların tarama işlemini gerçekleştirir. Bu taramada sitenizde güven vermeyen bir şey hissettiğinde siteniz arama sonuçlarına geriler ya da hiç görünmeyebilir :(
 
Yapılması gerekenler, iyi bir web tasarımı ve altyapısı + anahtar kelimelerin her sayfaya kısa, düzenli ve doğru girilmesidir. Web sitenizdeki içeriklerin güncel olması, başka siteler ile link bağlantıları bulunması gibi bir sürü adım sıralanabilir

 

Facebook & Instagram Reklamları

Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları ile hedef kitlenize günün her saatinde, nerede olurlarsa olsunlar ulaşabilirsiniz. 
 
Bu marka bilinirliği oluşturma ve takipçileriniz ile etkileşimde kalmanız için büyük önem taşımaktadır. Böylece web sayfanızın, ürün ya da markanızın reklamını kısa vadede, çok kişiye ulaştırabilirsiniz.
 
İzmir Sosyal Medya Yönetimi gerçekleştiren Sosyal Medya Ajansları içinde Fikir İşler ile çalışmak; Fikircilerin dur durak bilmeyen fikir üretme sürecini bizzat deneyimlemeniz anlamına gelecektir :)
 
Reklam yöneticilerimiz yaratıcı reklam fikirleriyle Facebook ve Instagram reklamlarınızı yönetecek, geri dönüşler ile de siz, bu çalışmaların meyvelerini toplayacaksınız :)
 

Hemen Teklif Verelim!
adınız
soyadınız

telefon numaranız
e-posta adresiniz
fikriniz'den bahsedin!
sizlere, Hem fikriniz için detaylı
bilgi, hemde teklifinizi sunalım.
sizde keyfini sürün :)
İzmir Web Tasarım

Web siteniz, özenle yürütülen web tasarım süreçlerinin sonunda sahip olacağınız, internetteki kimliğinizdir. İzmir web tasarım alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve farklı birçok müşteriyle çalışmış olmanın kazandırdıklarıyla bugün; sizi ve ihtiyaçlarınızı çok net görebiliyoruz. Size en uygun tasarım uygulamalarını, Fikirciler'in özenli çalışma süreçleri sonunda hayata geçiriyoruz.

İrtibat Ofisi İzmir Ofis İsmet Kaptan Mahallesi 1362 Sokak No:45
Kat:3 Daire:302 Konak / İzmir
0.850 885 13 05 izmir@fikirisler.com İstanbul Ofis OSB Mahallesi Teknopark No:1/1B16
Başakşehir / İstanbul
0.850 885 15 97 istanbul@fikirisler.com Azerbaycan Ofis Zergerpalan 137, Ev 16, Yasamal Ray.
Baku / Azerbaijan
0.850 885 13 05 baku@fikirisler.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar
Mesai Saatlerimiz Haftaiçi Mesaisi 09:00 - 18:00

İZMİR WEB TASARIM

Küçük, orta ya da büyük ölçekli her işletme için yürüttüğümüz web tasarım projeleri, firmanızın tanıtımı için büyük fayda sağlarken; sizi olabilecek en iyi şekilde yansıtmaktadır.


WEB TASARIM

Fikir İşler izmir web tasarım firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır.

web tasarım izmir web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir dijital reklam ajansı