fbpx
 

İzmir Fotoğrafçı

Profesyonel Fotoğrafçılık

İzmir Fotoğrafçı

İzmir Fotoğrafçısı Olan, Fikir İşler ekibi ortalama 26 yıldır sektörde yarım asırı devirmiş tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır.

Hemen Arayın!

HEMEN FİKİR ALIN!

Tanıtım Reklam Video Çekimi

Video prodüksiyonİzmir Fotoğrafçı ekibimiz tanıtım filmi ve reklam çekimlerinizi sizin için hayata geçiriyor; rakiplerinize deyim yerindeyse gövde gösterisi yapmanızı sağlıyor. Özellikle sosyal medya reklamlarında ki kısa ve etkili video filmler ile reklam çekimlerinizi yapıyoruz. Çekilen tüm görüntülerin kurgu ve montajları ekibimiz tarafından gece gündüz demeden yapılıyor. Hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak, en iyi reklam filmini zihinlere işliyoruz.

İzmir tanıtım filmi, izmir prodüksiyon, İzmir Fotoğrafçıalanındaki çalışmalarımız ile bu zamana kadar birçok firmanın gözlere hitap eden projelerine imza atıyor.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf sektöründeki tecrübemiz aile mesleğimiz olan fotoğrafçılıktan gelmektedir. 50 yıllık sektör deneyimi ile en etkili izmir fotoğraf çekimlerini yapıyoruz. Ürünlerinizin, markanızın, ön plana çıkarmak istediğiniz tüm hizmetlerinizin profesyonel fotoğraf çekimini yapıyor ve tüm ekipmanlarımız ile fotoğraf çekim sürecini profesyonel olarak yönetiyoruz.

İster ürün çekimi ister katalog çekimi isterse özel çekim olsun, tüm fotoğraflarınız grafik uzmanlarımız tarafından işlenir ve modern renkler ile bezenerek, rötuş ve filtreleme işlemlerine tabi tutulur. Fotoğraf çekimlerinizi kendi özel stüdyomuzda gerçekleştirebiliriz. Stüdyomuz dilerseniz kapalı dilerseniz açık tavana sahiptir. Bu sayede güneş ışığını da çok rahat bir şekilde fotoğraf ışığı olarak en doğal haliyle kullanabiliriz.

İzmir fotoğraf çekimi çalışmaları için tüm ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz 🙂

Ürün Tanıtım Katalog Çekimi

Markanızın meyvelerini, yani ürünlerinizi tüketiciye en iyi şekilde aktarmanın, işletme olarak öncelikli amacınız olduğunun bilincindeyiz. İşte tam da bunun için İzmir Fotoğrafçı, Ürün Fotoğrafçılığı alanında verdiğimiz hizmetlerde büyük bir özenle ve profesyonellikle hareket ediyoruz.

Yiyecek ve İçecek Çekimi, Takı ve Aksesuar Çekimi, Teknoloji Ürünleri Çekimi, Teknik Malzeme Çekimi, Tekstil ve Moda Çekimi ve bunlar gibi daha birçok farklı alanda verdiğimiz hizmetler ile ürünlerinizi potansiyel müşterileriniz ile buluşturuyoruz.

Motion Graphic / Animasyon Tanıtım Video

Motion Graphics, hareketli görsel tasarımlara dayanan uygulamalardır. Motion Graphics videosu kurgu & montaj, ses & müzik gibi çalışmalarla görsel, metinsel ve ses bütünlüğü sağlanacak şekilde hayata geçirilir. Burada amaç hayata geçirmek istediğiniz görselliği, olabilecek en estetik ve yaratıcı şekilde gerçekleştirmektir.

Animasyon filmi ilk etap olarak hareketlendirilmesi istenen karelerin tasarım çalışmalarını tamamlar. Böylece bir görsel arşiv hazırlanmış olur ve görsel tüm materyaller burada yer alır. Uzman ekip arkadaşlarımızın çalışma süreçleri ile yaratıcı bir şekilde ilerleyen uygulama aşaması sonuçlandığında; gözünüzde canlandırdığınız o animasyon da görücüye çıkmaya hazır olacaktır.

360° Mekan Çekimi

Bir mekanı sadece kataloglardan, broşürlerden veya çekilen karelerden görmek yeterli olmayabilir. Mekan çekimleri başta olmak üzere farklı uygulamalar için kullanılabilecek 360 Derece Sanal Tur çalışmaları ile küçük detayları bile kaçırmadan; görsel sunumlar hazırlamak mümkün.

Tüm bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda sorunsuz olarak görüntülenebilen Sanal Tur uygulamaları ile kullanıcıyı sürece dahil edebilir, orada olmayan insanlara oradalarmış hissini yaşatabilirsiniz. Bu da elbette firmanız için kaçırılmayacak bir fırsat olacaktır. İzmir Fotoğrafçı, İzmir video çekim, sunduğu 360 Derece Sanal Tur Çekimleri ile profesyonellikten ödün vermeden, kaliteli çekimler gerçekleştirebilirsiniz.

İşlenecek bir fikriniz mi var ?

Fikirlerinizi hayata geçirelim !

HEMEN FİKİR ALIN !