fbpx
 

Marka Yönetimi

Profesyonel Yönetim

Marka Yönetimi

Marka Yönetimi yapan, Fikir İşler ekibi ortalama 20 yıldır sektörde yarım asırı devirmiş tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır.

0(850) 885 13 05

HEMEN FİKİR ALIN!

Marka Adı – Marka Sloganı – Marka Yönetimi

Markanızı sektörünüzde en iyi tanımlayacak olan kimlik başlangıç unsurları Marka Adı ve Sloganınızdır. Fikir İşler olarak Marka Yönetimi, markanızın bulunduğu yada bulunacağı pazarda var olan marka isimleri ve analizleri yapıldıktan sonra Marka Yönetimi ile hedef kitleye ve müşteri kitlenize en iyi hitap şekline sahip olan adı ve sloganı oluşturuyoruz.

Fikir İşler Ekibi bu iş için sizlere birbirinden farklı alternatifler üretebilir ve hedef kitlenize nasıl kurumsal olarak temas edeceğinizin stratejisini belirler.

Marka Oluşumu ve Yönetimi

Sektörünüzde ki diğer rakiplerinizden sıyrılıp bir an önce sektörde yerinizi almak ister misiniz? Bunu sağlamak adına markanıza güç katacak olan kurumsal kimliğinizi ve marka stratejinizi Fikir İşler olarak sizin adınıza belirliyor ve birlikte omuz omuza sektör içerisinde büyük adımlarla ilerliyoruz.

Marka yapmak ve marka olmak için en iyi trendleri takip ediyor ve sizlere en iyi pazarlama stratejisini sunmak için kendimizi her yıl biraz daha geliştiriyoruz.

Kurumsal İletişim Danışmanlığı

Fikir İşler olarak markanızın başlangıç noktası ile varış noktası arasında ki tüm bağlantıları önceden seziyor ve sizler için dijital platformlarda ki tüm işleyiş için fikirlerimizi sunuyoruz.

Markanızın en önemli yapısı olan Dijital İletişim konseptini sizlerle birlikte dirsek dirseğe çalışarak güçlendiriyor ve yeni fikirleri yeni trendlere uygun olarak hedef kitleye sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Stratejisi

Dijital reklam dünyasında sizleri hedef kitlenize en iyi tanıtacak olan reklamları fikirlerimiz ile işliyor ve sizler adına tasarlıyoruz.

Fikir İşler Ekibi olarak reklam stratejinin belirlenmesi, reklam senaryo ile hedef kitlenin uyumu, strateji planlamasının dönüşüm uygulamalarının tümünü sizler için yürütüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağların kullanım oranları tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir. Bir marka / firma olarak Marka Yönetimi doğru bir şekilde gerçekleştirmek, hedef kitleniz ile zamanında ve kararında iletişim kurmanızı sağlayacak; markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır.

Doğru araştırma, planlama ve operasyon süreçleri ile Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizin adınıza Sosyal Medya hesaplarınızı yönetirken; hedef kitleniz ile kurduğunuz bağları da güçlendireceklerdir. Marka Yönetimi, Geliştirdiğimiz Sosyal Medya stratejileri ile siz de Fikir İşler ile çalışmanın faydalarını çok kısa sürede göreceksiniz.

Sosyal Medya Raporlama – Marka yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim; siz de hem takipçileriniz ile iletişimde kalın hem de doğru bir strateji ile ilerleyin.

Sosyal Medya Yönetimi ve Marka Yönetimi ile sizlere sunduğumuz seçenekler, Facebook Sayfa Yönetimi – Instagram Sayfa Yönetimi – Youtube Sayfa Yönetimi – Twitter Sayfa Yönetimi – Google+ Sayfa Yönetimi – LinkedIn Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetim sürecinde, bir Sosyal Medya Ajansı’nın üzerine düşen tüm süreçleri Sosyal Medya Uzmanı arkadaşlarımız yönetmektedir. İzmir Sosyal Medya Yönetimi ve Marka Yönetimi için tüm grafik ve içerik paylaşım sürecini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel Grafik Tasarım ekibimiz ve Metin Yazarı arkadaşlarımız ile sosyal medya hesaplarınıza can katıyoruz.

İşlenecek bir fikriniz mi var ?

Fikirlerinizi hayata geçirelim !

HEMEN FİKİR ALIN !