izmir web tasarım
0850 885 13 05 - 0850 885 15 97
izmir web tasarım

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Ağ & Dijital Strateji Belirleme

Sosyal ağların kullanım oranları tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir. Bir marka / firma olarak Sosyal Medya Yönetimini doğru bir şekilde gerçekleştirmek, hedef kitleniz ile zamanında ve kararında iletişim kumanızı sağlayacak; markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır. 
 
Doğru araştırma, planlama ve operasyon süreçleri ile Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizin adınıza Sosyal Medya hesaplarınızı yönetirken; hedef kitleniz ile kurduğunuz bağları da güçlendireceklerdir. Geliştirdiğimiz Sosyal Medya stratejileri ile siz de bir Sosyal Medya Ajansı ile çalışmanın faydalarını çok kısa sürede göreceksiniz.
 

 

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim; siz de hem takipçileriniz ile iletişimde kalın hem de doğru bir strateji ile ilerleyin. 
 
Sosyal Medya Yönetimi ile sizlere sunduğumuz seçenekler:
Facebook Sayfa Yönetimi - Instagram Sayfa Yönetimi - Youtube Sayfa Yönetimi - Twitter Sayfa Yönetimi - Google+ Sayfa Yönetimi - LinkedIn Sayfa Yönetimi
 
Sayfa yönetim sürecinde, bir Sosyal Medya Ajansı'nın üzerine düşen tüm süreçleri Sosyal Medya Uzmanı arkadaşlarımız yönetmektedir.
 
İzmir Sosyal Medya Yönetimi için tüm grafik ve içerik paylaşım sürecini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel Grafik Tasarım ekibimiz ve Metin Yazarı arkadaşlarımız ile sosyal medya hesaplarınıza can katıyoruz :)
 

 

Sosyal Medya Reklamları

Facebook ve Instagram gün içinde yoğunlukla zaman geçirdiğimiz iki farklı sosyal ağ. Dolayısı ile bu tarz platformlarda Sosyal Medya Reklamları vermek ve bu süreci yönetmek, markanız / firmanız adına oldukça akıllıca bir adım olacaktır. Üstelik bütçe ayarlamanızı dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz :)
 
Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları ile hedef kitlenize günün her saatinde, nerede olurlarsa olsunlar ulaşabilirsiniz. Bu marka bilinirliği oluşturma ve takipçileriniz ile etkileşimde kalmanız için büyük önem taşımaktadır. Böylece web sayfanızın, ürün ya da markanızın reklamını kısa vadede, çok kişiye ulaştırabilirsiniz.
 
İzmir Sosyal Medya Yönetimi gerçekleştiren Sosyal Medya Ajansları içinde Fikir İşler ile çalışmak; Fikircilerin dur durak bilmeyen fikir üretme sürecini bizzat deneyimlemeniz anlamına gelecektir :)
 

izmir web tasarımı - istanbul web tasarımı - ankara web tasarımı - antalya web tasarımı - bursa web tasarımı
Hemen Teklif Verelim!
adınız soyadınız
telefon numaranız
fikriniz'den bahsedin!
sizlere, Hem fikriniz için detaylı
bilgi, hemde teklifinizi sunalım.
sizde keyfini sürün :)
İzmir Web Tasarım

Web siteniz, özenle yürütülen web tasarım süreçlerinin sonunda sahip olacağınız, internetteki kimliğinizdir. İzmir web tasarım alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve farklı birçok müşteriyle çalışmış olmanın kazandırdıklarıyla bugün; sizi ve ihtiyaçlarınızı çok net görebiliyoruz. Size en uygun tasarım uygulamalarını, Fikirciler'in özenli çalışma süreçleri sonunda hayata geçiriyoruz.

İrtibat Ofisi İzmir Ofis İsmet Kaptan Mahallesi 1362 Sokak No:45
Kat:3 Daire:302 Konak / İzmir
0.850 885 13 05 izmir@fikirisler.com İstanbul Ofis OSB Mahallesi Teknopark No:1/1B16
Başakşehir / İstanbul
0.850 885 15 97 istanbul@fikirisler.com Azerbaycan Ofis Zergerpalan 137, Ev 16, Yasamal Ray.
Baku / Azerbaijan
0.850 885 13 05 baku@fikirisler.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar
Mesai Saatlerimiz Haftaiçi Mesaisi 09:00 - 18:00

İZMİR WEB TASARIM

Küçük, orta ya da büyük ölçekli her işletme için yürüttüğümüz web tasarım projeleri, firmanızın tanıtımı için büyük fayda sağlarken; sizi olabilecek en iyi şekilde yansıtmaktadır.


WEB TASARIM

Fikir İşler izmir web tasarım firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır.

web tasarım izmir web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir dijital reklam ajansı