fbpx
 

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel Sosyla Medya

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi yapan Fikir İşler, ekip olarak ortalama 26 yıldır sektörde yarım asırı devirmiş tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır.

Hemen Arayın!

HEMEN FİKİR ALIN!

Sosyal ağların kullanım oranları tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir. Bir marka / firma olarak Sosyal Medya Yönetimi doğru bir şekilde gerçekleştirmek, hedef kitleniz ile zamanında ve kararında iletişim kumanızı sağlayacak; markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır.

Doğru araştırma, planlama ve operasyon süreçleri ile Sosyal Medya Yönetimi Yapan Uzman çalışma arkadaşlarımız sizin adınıza Sosyal Medya Yönetimi hesaplarınızı yönetirken; hedef kitleniz ile kurduğunuz bağları da güçlendireceklerdir. Geliştirdiğimiz Sosyal Medya Yönetimi stratejileri ile siz de bir Sosyal Medya Yönetimi Ajansı ile çalışmanın faydalarını çok kısa sürede göreceksiniz. Sosyal Medya Yönetimi, İzmir Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Reklamları, instagram Reklamları

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim; siz de hem takipçileriniz ile iletişimde kalın hem de doğru bir strateji ile ilerleyin.

Sosyal Medya Yönetimi ile sizlere sunduğumuz seçenekler, Facebook Sayfa Yönetimi – Instagram Sayfa Yönetimi – Youtube Sayfa Yönetimi – Twitter Sayfa Yönetimi – Google+ Sayfa Yönetimi – LinkedIn Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetim sürecinde, bir Sosyal Medya Ajansı’nın üzerine düşen tüm süreçleri Sosyal Medya Yönetimi Uzmanı arkadaşlarımız yönetmektedir. İzmir Sosyal Medya Yönetimi için tüm grafik ve içerik paylaşım sürecini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel Grafik Tasarım ekibimiz ve Metin Yazarı arkadaşlarımız ile sosyal medya hesaplarınıza can katıyoruz. Sosyal Medya Yönetimi, İzmir Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Reklamları, instagram Reklamları

Facebook Reklamları ;

Büyüğünden küçüğüne milyonlarca işletme, tüm cihazlarda gerçek insanlarla bağlantı kurmak için Facebook uygulamalarını ve hizmetlerini kullanıyor. Facebook Sayfaları, insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Öte yandan Facebook reklamları, insanların işletmenizi keşfetmesine yardımcı olur.

Facebook reklamları sizleri daha hızlı hedef kitlesine ulaştır ve doğru hedefleme ile potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşım sağlarsınız.

Instagram Reklamları ;

Instagram reklamlarında, tüm hedef kitleniz sizlere daha başarılı erişimler sağlayacaktır. Özellikle görüntülü reklam ağı olarak kullanılan Instagram reklam modülü, markanızı veya ürününüzü karşı tarafa daha iyi şekilde sunulacaktır.Sosyal Medya Yönetimi

Instagram’da insanlara ilham vermek, bilinirlik oluşturmak ve insanları eyleme teşvik etmek için işletmenizin kimliğiyle fotoğraflar, videolar ve reklamlar yayınlayabilirsiniz. İşletmeniz veya yeni bir ürününüz hakkında bilinirlik oluşturmak istediğinizde marka bilinirliği araçlarımız, insanların önemsediğiniz şeyler hakkında daha fazla bilgi almasına yardımcı olabilir.

İşlenecek bir fikriniz mi var ?

Fikirlerinizi hayata geçirelim !

HEMEN FİKİR ALIN !