Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Fikir İşler ekibi ortalama 20 yıldır sektörde yarım asırı devirmiş tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır. Ekip içerisinde sektör içerisinde uzun yıllar dijital reklam, tasarım ve yazılım tecrübelerine sahip ödüllü ekip arkadaşlarından oluşmaktadır.

0(850) 885 13 05

HEMEN FİKİR ALIN!

20 Yıllık Tecrübe!

Tecrübe’

Tecrübeler her zaman başarıyı getirir!

20 yıllık yarım asırı devirmiş tecrübeye sahip olan bir reklam ajansıyla karşı karşıyasınız.

Başarı’

Başarılı olmak için tecrübe gerekir!

Tecrübenin yanında başarıları projeler üreten ekip arkadaşlarımızın, sektörü genelinde birden fazla alanda ve şirkette ödülleri, finalistlikleri ve başarı sertifikaları bulunmaktadır.

Biz Kimiz?

İnternet teknolojileri, tasarım ve yazılım konularında sonsuz tecrübe ve başarıya imza atmış olan bu ekip, en iyi dijital reklam fikirlerini sizlere ve sizlerin hedef kitlesine işlemek için burada.

Fikir İşler birden fazla çözümleşme adına şirket grupları adı altında hizmet veren bir kuruluştur. Kendi bünyesinde de birden fazla sektörel faaliyet gösteren şirketler ile işbirliği yaparak tüm fikirleri hedef kitlenize yansıtmaya her zaman hazır durumdadır.

Ekip içerisinde Tasarım, Yazılım, Reklam ve Sosyal Medya konularında uzmanlaşmış ve bir çok alanda ödüller almış personeller barındırmaktadır. 

Yönetim kadrosu Türkiye ve Dünya genelinde bir çok şirkette yöneticilik yapmış kişilerdir. anında Dijital Pazarlama uzmanlığına sahip olan Fikir İşler Dijital Reklam Ajansı, alanında en iyi fikirleri ve hizmetleri siz değerli markalara en iyi şekilde işlemek için burada.

İşlenecek bir fikriniz mi var ?

Fikirlerinizi hayata geçirelim !

HEMEN FİKİR ALIN !