izmir web tasarım
0850 885 13 05 - 0850 885 15 97
izmir web tasarım

Fotoğraf Çekimi / Video Prodüksiyon

Fotoğraf Çekimi
 

Fotoğraf sektöründeki tecrübemiz Reklam Ajansı tecrübemizden daha da eskiye, yani 20 yıla dayanıyor :)
 
Ürünlerinizin, markanızın, ön plana çıkarmak istediğiniz tüm hizmetlerinizin profesyonel fotoğraf çekimini yapıyor ve tüm ekipmanlarımız ile fotoğraf çekim sürecini profesyonel olarak yönetiyoruz.
 
İster ürün çekimi ister katalog çekimi isterse özel çekim olsun, tüm fotoğraflarınız grafik uzmanlarımız tarafından işlenir ve modern renkler ile bezenerek, rötuş ve filtreleme işlemlerine tabi tutulur.
 
Fotoğraf çekimlerinizi kendi özel stüdyomuzda gerçekleştirebiliriz. Stüdyomuz dilerseniz kapalı dilerseniz açık tavana sahiptir. Bu sayede güneş ışığınıda çok rahat bir şekilde fotoğraf ışığı olarak en doğal haliyle kullanabiliriz.
 
İzmir fotoğraf çekimi çalışmaları için tüm ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz :)

 

Video Prodüksiyon / Tanıtım Filmi

Video prodüksiyon ekibimiz en iyi çekimleri sizin için hayata geçiriyor; rakiplerinize deyim yerindeyse gövde gösterisi yapmanızı sağlıyor :)
 
Çekilen tüm görüntülerin kurgu ve montajları ekibimiz tarafından gece gündüz demeden yapılıyor :) Genelde gece çalışmayı sevdiklerinden dolayı kendilerine BATMAN'ler dediğimiz de ayrı bir detaydır :)
 
Hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak, en iyi reklam filmini zihinlere işliyoruz :)
 
İzmir Video Prodüksiyon ve İzmir Tanıtım Filmi alanındaki çalışmalarımız ile bu zamana kadar birçok firmanın gözlere hitap eden projelerine imza attık :)
 

 

Viral Video Reklam

Viral reklam, internet üzerinde çoğunlukla video olarak, e-posta  veya video paylaşım sitelerinde kullanıcıların ağızdan ağıza yöntemi ile yaydıkları, bu yüzden de viral yani virüse benzetilen kendi kendine yayılan yeni nesil bir reklam metodudur.
 
İzmir reklam ajansları arasında bu reklam yöntemini kullanan sayılı isimlerden olan Fikir İşler ile reklam yaptığınızı bile hissettirmeden hedef kitlenizin zihnine reklamınızı işleyebilir, hatta unutulmayanlar arasına bile girebilirsiniz. 
 
Viral reklam senaryoları metin yazarlarımız tarafından ince bir çalışma ile yazılır ve senaryolar size canlandırılmış olarak sunulur. 

Hemen Teklif Verelim!
adınız
soyadınız

telefon numaranız
e-posta adresiniz
fikriniz'den bahsedin!
sizlere, Hem fikriniz için detaylı
bilgi, hemde teklifinizi sunalım.
sizde keyfini sürün :)
İzmir Web Tasarım

Web siteniz, özenle yürütülen web tasarım süreçlerinin sonunda sahip olacağınız, internetteki kimliğinizdir. İzmir web tasarım alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve farklı birçok müşteriyle çalışmış olmanın kazandırdıklarıyla bugün; sizi ve ihtiyaçlarınızı çok net görebiliyoruz. Size en uygun tasarım uygulamalarını, Fikirciler'in özenli çalışma süreçleri sonunda hayata geçiriyoruz.

İrtibat Ofisi İzmir Ofis İsmet Kaptan Mahallesi 1362 Sokak No:45
Kat:3 Daire:302 Konak / İzmir
0.850 885 13 05 izmir@fikirisler.com İstanbul Ofis OSB Mahallesi Teknopark No:1/1B16
Başakşehir / İstanbul
0.850 885 15 97 istanbul@fikirisler.com Azerbaycan Ofis Zergerpalan 137, Ev 16, Yasamal Ray.
Baku / Azerbaijan
0.850 885 13 05 baku@fikirisler.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar
Mesai Saatlerimiz Haftaiçi Mesaisi 09:00 - 18:00

İZMİR WEB TASARIM

Küçük, orta ya da büyük ölçekli her işletme için yürüttüğümüz web tasarım projeleri, firmanızın tanıtımı için büyük fayda sağlarken; sizi olabilecek en iyi şekilde yansıtmaktadır.


WEB TASARIM

Fikir İşler izmir web tasarım firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır.

web tasarım izmir web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir dijital reklam ajansı