izmir web tasarım
0850 885 13 05 - 0850 885 15 97
izmir web tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Web siteleri bireysel ya da kurumsal olarak dijitaldeki kimliğinizi yansıtacak bir yapı taşıdır. İzmir Web Tasarım sektöründe, 14 yılı geçen tecrübemiz ile İzmir Web Tasarım firmaları arasında web sitesi yapımı, web tasarımı gibi tüm çalışmalarımızı Fikircilerin farkıyla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda web sitenizi mevcut tüm tarayıcılarda kontrol ederek yapılandırıyoruz.
 
Tasarlanan her web sitesi için bir de ücretsiz mobil siteniz olur, bu da responsive dediğimiz tasarım altyapısından kaynaklanır. Bizden hizmet alan ya da alacak olan tüm müşterilerimizin web tasarım çalışmaları, responsive olarak yapıldığı için, web sayfanız hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda (Akıllı Telefon ve Tabletler) sorunsuz olarak görüntülenir.
 
Bu sayede, internetteki kimliğiniz olan web sitesi tasarımı yapıldıktan sonra extra olarak mobil site ihtiyacınız ortadan kaybolur. Ücretsiz olarak, mobil cihazlarda görüntülenen dokunmatiğe duyarlı bir web sitesine de sahip olursunuz.
 

 

Web Yönetim Paneli

Web siteniz için tasarlanan web tasarım arayüzü, ziyaretçilerin kullanımı dikkate alınarak; kullanıcı dostu olarak tasarlanır. Bu tasarımı kullanıcıların hem bilgisayarda hem de mobilde rahatça kullanabilmeleri için gerekli web tasarım çalışmaları gerçekleştirilir. 
 
Yapılan web sayfanızın arka planında sadece size ait olan bir yazılım entegre edilir. Biz bu yazılıma Admin Panel (Yönetim Paneli) diyoruz. Web sitenizin tüm sayfalarına bu yönetim paneli sayesinde ulaşabilir; dilediğiniz değişiklikleri 7/24 (dilerseniz akıllı telefonunuzdan bile) gerçekleştirebilirsiniz.
 
Yönetim paneli sayesinde web sayfanız güncel kalacaktır. İstediğiniz an fotoğraf yükleyebilir, içerik ekleyebilir, ürünlerinizi güncelleyebilirsiniz. İzmir web tasarım firmaları içinde kullanımı en kolay ve sorunsuz işleyen Web Yönetim Paneli hizmetini sizlere sunan Fikir İşler olacaktır.
 

 

Web Yazılım ve Geliştirme

Web yazılım firmaları içinde web yazılım uzmanlığına sahip, dilediğiniz web yazılım geliştirme işlemlerini gerçekleştirebilecek bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz :)
 
Bunun için ekibimizde bulunan lisanslı ve çeşitli eğitimler almış, web yazılım dillerine hakim  özel yazılımcılarımız bulunmaktadır.
 
Peki web yazılım ile neler yapılabilir?
İzmir web yazılım hizmeti sunan firmalar arasında, aklınızdaki tüm yazılımsal işlerinizi web servislerinde çalışacak şekilde yapılandırılabilecek çalışma arkadaşlarına sahibiz. Bu sayede web sunucularında barınacak; dilediğiniz an dilediğiniz yerden  bağlantı sağlayabileceksiniz. Cloud sistemlerin (Bulut Sistem) revaçta olduğu bu zamanda, tüm işleyişinizi yine dilediğiniz an dilediğiniz yerden yapabileceksiniz.
 

Hemen Teklif Verelim!
adınız
soyadınız

telefon numaranız
e-posta adresiniz
fikriniz'den bahsedin!
sizlere, Hem fikriniz için detaylı
bilgi, hemde teklifinizi sunalım.
sizde keyfini sürün :)
İzmir Web Tasarım

Web siteniz, özenle yürütülen web tasarım süreçlerinin sonunda sahip olacağınız, internetteki kimliğinizdir. İzmir web tasarım alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve farklı birçok müşteriyle çalışmış olmanın kazandırdıklarıyla bugün; sizi ve ihtiyaçlarınızı çok net görebiliyoruz. Size en uygun tasarım uygulamalarını, Fikirciler'in özenli çalışma süreçleri sonunda hayata geçiriyoruz.

İrtibat Ofisi İzmir Ofis İsmet Kaptan Mahallesi 1362 Sokak No:45
Kat:3 Daire:302 Konak / İzmir
0.850 885 13 05 izmir@fikirisler.com İstanbul Ofis OSB Mahallesi Teknopark No:1/1B16
Başakşehir / İstanbul
0.850 885 15 97 istanbul@fikirisler.com Azerbaycan Ofis Zergerpalan 137, Ev 16, Yasamal Ray.
Baku / Azerbaijan
0.850 885 13 05 baku@fikirisler.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar
Mesai Saatlerimiz Haftaiçi Mesaisi 09:00 - 18:00

İZMİR WEB TASARIM

Küçük, orta ya da büyük ölçekli her işletme için yürüttüğümüz web tasarım projeleri, firmanızın tanıtımı için büyük fayda sağlarken; sizi olabilecek en iyi şekilde yansıtmaktadır.


WEB TASARIM

Fikir İşler izmir web tasarım firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır.

web tasarım izmir web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir dijital reklam ajansı